Перша

сімейна

ФОТОКНИГА

Фотокнига PREMIUM класу для найцінніших моментів

Найкращий час замовити фотокнигу - одразу після весілля чи разом з весільною фотозйомкою! З власного досвіду знаю, що потім це можна відкладати дуже довго. Фотокнига прикрасить теплими спогадами багато сімейних вечорів!  

ФОРМАТ ФОТОКНИГИ

ВИДИ ПАПЕРУ

МАТОВИЙ

Фотопапір, з матовою шорсткістю, але досить гладкий на дотик. На фотопапері відсутній відблиск.

ШОВК

Професійний папір високої якості. Має помітну текстуру, завдяки якій на папері не видно відбитків пальців чи мілких подряпин.

ГЛЯНЦЕВИЙ

Фотопапір з гладкою поверхнею. Передає насичені та яскраві кольори, має легкий відблиск. На ньму можуть бути помітні відбитки пальців.

МАТЕРІАЛ ОБКЛАДИНКИ

ВЕЛЮР

ТЕКСТИЛЬ

ЕКО-ШКІРА

ДЕРЕВО

ЦІНА

30х40

20 сторінок

від $ 90

30х30

20 сторінок

від $ 80

25х25

20 сторінок

від $ 60

20х20

 20 сторінок

від $ 50

 

Яка

вартість

ФОТОКНИГИ?

Ми розробимо для Вас індивідуальний макет, зберігаючи Ваш час. Друкуємо лише якісні фотокниги у найкращих друкарнях!
Щоб замовити фотокнигу чи дізнатися її ціну, заповніть цю форму. Протягом 24 год. ми надішлемо Вам повідомлення за вказаним номером. 

  Ваша весільна фотокнига

 Чи доводилося вам коли-небудь дивитися на старі весільні фотографії ваших батьків, бабусь та дідусів? Пригадуєте, як цікаво було дізнатися, якими вони були у день свого весілля, як виглядали? Хотілося побачити ближче кожну найменшу деталь, а двох-трьох збережених і роздрукованих світлин здавалося було так мало, щоб побачити всю історію…Такі сімейні спогади є справді безцінними!

  З тих часів фотографія, у тому числі і весільна, сильно змінилася. І якщо наші бабусі мають лише кілька десятків фотографій основних моментів життя (які завжди переглядаються з таким теплом і радістю!), то ми зберігаємо гігабайти картинок на комп’ютерах та цифрових носіях. Скільки разів ми казали собі, що варто було б нарешті роздрукувати деякі з них, купити альбом чи навіть просто навести лад у численних папках? Сьогодні ми не уявляємо великого святкування без фотоапарата, але так мало кадрів із сотень збережених є по-справжньому цінними – такими, які захочеться переглядати знову і знову.

 Ваша весільна книга буде цілком ексклюзивною, її не купиш у будь-якій крамниці. Сучасні друкарні пропонують широкий вибір обкладинок та форматів, тож ви зможете обрати книгу на свій смак та гаманець. І звичайно, внутрішній дизайн сторінок є індивідуальним.

Замовити весільну фотокнигу варто ще й тому, що не завжди сучасні цифрові носії є надійними. Іноді розлитої чашки кави чи іншої неприємної випадковості може бути достатньо, щоб втратити цінні вам фото.
Завжди приємніше показати гостям стильну весільну фотокнигу, аніж банально переглянути фото на комп’ютері. Це чудовий спосіб розділити спогади про ваше свято з рідними та друзями. А за бажанням можна замовити окремі мінібуки для батьків!

 Ще кілька слів про вартість та вигляд фотокниги. Звісно, ціна її вища, аніж ціна класичного весільного альбому з вклеєними фото (хоча це не так вже й багато у порівнянні з іншими витратами весільного дня). Вартість книги  вираховується, беручи до уваги якість обраного паперу, формат та кількість сторінок, матеріал обкладинки. Сучасні друкарні забезпечують високу якість друку фотокниг і широкі можливості для вибору дизайну, а вибір формату та кількості сторінок допоможе підібрати все під оптимальну для вас ціну. Оригінальна обкладинка підкреслить стиль вашого весілля. Тут є з чого вибрати - від м’якої журнальної фотообкладинки до натуральної шкіри, замінника чи стильної тканини у фотокнигах преміям класу. Обкладинка може бути декорована фотографією або шильдом – металевою вставкою з написом, різноманітним тисненням тощо.  І це ще не все J Для фотокниги можна замовити спеціальний футляр в тому ж стилі. Фотокниги друкують в типографії на спеціальному папері, на якому, на відміну від класичних альбомів, не залишиться плям та слідів після кількох переглядів. Працюючи над вашою фотокнигою, я створюю макет, орієнтуючись на обрані вами фото та побажання щодо кольорової гами та декору сторінок. Усе це допоможе вам створити свою ідеальну весільну книгу.