Перегялядайте також повну серію з одного весілля. Кожна зйомка має свою атмосферу та настрій.

WEDDING STORY

Весільний фотограф Львів. Фотограф на весілля.

Мій професійний досвід


У сфері фотографії я працю ось вже 10 років. За цей час реалізовано безліч цікавих проектів (у тому числі конкурсних, в яких змагалися фотографи Львова), створено великий «вернісаж» фотопортретів та переказано у фотознімках чимало життєвих історій.
Мої професійні уподобання співпадають із особистими:

 Обожнюю подорожувати, пізнавати нове і примічати цікаве. Тому мені особливо вдаються фотозйомки у мальовничому місті Лева в чарівних замках львіщини, у неповторних крайовидах карпат та різнобарвній Одесі. А ще я маю безліч нестандартних ідей щодо зйомок за кордоном, які повсякчас намагаюся реалізовувати. Якщо вам потрібні фоторепортажі подорожей, професійний фотограф у Львові, у області, в Україні та за її межами, – я із задоволенням та відповідальністю виконаю ваше замовлення!​

 Захоплююся щирістю людей, тож більш за все люблю знімати гучні та креативні весілля. За роки праці я переконався: аби весільна фотосесія вдалася, фотограф має насправді стати для клієнта другом, якому той зможе відкритися, тільки тоді знімки будуть не тільки красивими, а й емоційними.

 Я цікавлюся світом фотографії, технічними новинками та комп’ютерною обробкою фото. Весільна зйомка і фотографія в цілому – це напрямок, який дуже динамічно розвивається. Постійно з’являються нові стилістичні тренди, оновлюється технічний арсенал, у тому числі і щодо комп’ютерної обробки фото. Авторський стиль обробки фотографій робить знімки неповторними, оригінальними, живими.

Звісно, мої інструменти – це професійна техніка Nikon та професійне світло. Втім, я вважаю, що особистість автора не менш важлива для створення по-справжньому якісних фоторобіт. Адже він має розкрити характер людини та розгледіти можливість подальшого сюжетного розвитку у кожній миті.

Так, це грані професійності: здобуті знання та досвід, талант. Саме тому за якісними фотографіями краще звертатися до професіоналів та не економити на фото! Не радячи економити, я в той же час не завищую ціни, в чому вас переконає мій прайс.  
Як сказав фотограф Анрі Картьє-Брессон, фотографувати може тільки той, хто вміє налаштувати на одну й ту саму вісь око, голову та серце.

Якщо вам потрібен саме такий фотограф на весілля, звертайтеся, я буду радий бачити вас у колі своїх клієнтів!