МЕНІ ВАЖЛИВО

ЗНАТИ ВАШУ ДУМКУ

Я завжди в пошуках нових тенденцій фотозйомки та якісної віддачі готового продукту! Ваші відгуки дають можливість знати, яким є результат нашої спільної клопіткої роботи, а отже працювати для Вас ще краще! Я буду вдячний за ваш відгук і оцінку отриманого продукту та процесу фотозйомки! 

Костін та Ірина

Працювати з Орестом - одне задоволення. З першої зустрічі з ним відчувалась його професійність, а також те, що він просто закоханий у свою роботу. Він вміє створити чудову невимушену атмосферу на період фотосесії, а також зловити прекрасні випадкові кадри. Отримані фото з нашого весілля просто вражають не тільки кількістю, але і якістю. Дуже дякуємо Оресту за такі чудові фото та бажаємо йому нескінченний потік клієнтів!

Женя та Ліля

Велика подяка Orest Palamar на весільну фотосесію, за його настрій, який передавався гостям, за його витривалість підчас морозу на післязйомці, за чуттєві фотографії. На весіллі Орест піднімав настрій всім, кого він фотографував, настільки чуттєвий та знає як знайти підхід до кожного окремо) Найяскравішим днем був день фотосесії в Карпатах, в мороз, коли була заметіль. Орест приїхав, знімав в мороз, підбадьорював нас, хоч сам замерз сильно. Він просто фотограф від Бога! Рекомендуємо його всім-всім, хто хоче мати не просто неймовірні фото, але й враження від фотосесії!!!!!

Андрій та Іванна

До Ореста ми звертаємося не вперше. Він, можна так сказати, став нашим сімейним фотографом) Фотосесія, яку робить Орест, - це суцільне задоволення: фотограф який не втомлює своїх «моделей», а навпаки надихає їх, допомагає зловити момент і завжди враховує побажання клієнта. Фото надзвичайно яскраві і живі. Із впевненістю можемо сказати, що Орест Паламар справжній майстер своєї справи і хороша людина з якою завжди приємно спілкуватися. Усім рекомендуємо і збираємось на чергову фотосесію)

Микола та Ірина

Фотографа на весілля ми обирали дуже довго, було переглянуто сотні фоторобіт, та коли зайшли на профіль Ореста то влюбились в прекрасні, надзвичайні, чудові фото які він створює. В день весілля все було чудово, Орест підказував все що і як потрібно зробити. Склалося таке враження, що ми давні знайомі. Весільна дозйомка це взагалі щось хотілось фотографуватися ще, ще і ще. Коли ми отримали фото і потрібно було обрати обмежену кількість для альбому, то це було дужееее важко, адже всі вони просто ВАУ :) Величезне ДЯКУЮ тобі Орест за нереально красиві фото. До скорої зустрічі:)

Анастасия

Наша съемка прошла просто замечательно. Нашли мы Ореста случайно в интернете и сразу влюбились в его фотографии. Это не просто заезженные фото, которые можно найти в любом свадебном альбоме, это интересные идеи, игра со светом, профессиональная постановка, в общем, все в его фотографиях понравилось. После личного общения с Орестом последние сомнения развеялись. Так как у нас была очень маленькая свадьба только для самых близких, нам было важно, чтобы фотограф органично влился в нашу компанию. Так и произошло, было ощущение, что Орест больше друг, чем фотограф, он умел правильно объяснить что нужно делать, чтобы фото получились хорошие, при этом наши желания он ловил, кажется, на лету и вообще без слов. После съемки все сроки были сдержаны, все обещания выполнены, фотографии на высшем уровне, результатом мы больше чем довольны. Оресту огромное спасибо!

Євгенія та Назар

Випадково побачили пост у ВК про те, що фотограф шукає пару на безкоштовну фотосесію :) Я навіть не повірила відразу у таку вдачу. Коли написала Оресту і отримала відповідь, що пропозиція досі актуальна, то від радощів підлоги під ногами не відчувала. Фотосесія пройшла як на одному диханні - дуже легко і природньо. Орест справді чудовий професіонал, який вміє створити атмосферу, і зумів нас надихнути показувати ті почуття, які він своїм професійним поглядом бачив. Відчуття було, ніби ми просто герої цієї зимової казки, а Орест встигає зробити неймовірно красиві фото. Все було невимушено і легко. Величезне спасибі Оресту за такі чудові фото і таку прекрасну можливість.

Всім рекомендуємо!

Вікторія та Олександр

Неймовірно вдячні Orest Palamar за те, що зробив "наш особливий день" незабутнім! Процес зйомки був легким та невимушеним, а світлини вийшли дуже атмосферними та емоційними.