МЕНІ ВАЖЛИВО

ЗНАТИ ВАШУ ДУМКУ

Я завжди в пошуках нових тенденцій фотозйомки та якісної віддачі готового продукту! Ваші відгуки дають можливість знати, яким є результат нашої спільної клопіткої роботи, а отже працювати для Вас ще краще! Я буду вдячний за ваш відгук і оцінку отриманого продукту та процесу фотозйомки! 

Микола та Ірина

Фотографа на весілля ми обирали дуже довго, було переглянуто сотні фоторобіт, та коли зайшли на профіль Ореста то влюбились в прекрасні, надзвичайні, чудові фото які він створює. В день весілля все було чудово, Орест підказував все що і як потрібно зробити. Склалося таке враження, що ми давні знайомі. Весільна дозйомка це взагалі щось хотілось фотографуватися ще, ще і ще. Коли ми отримали фото і потрібно було обрати обмежену кількість для альбому, то це було дужееее важко, адже всі вони просто ВАУ :) Величезне ДЯКУЮ тобі Орест за нереально красиві фото. До скорої зустрічі:)

Анастасия

Наша съемка прошла просто замечательно. Нашли мы Ореста случайно в интернете и сразу влюбились в его фотографии. Это не просто заезженные фото, которые можно найти в любом свадебном альбоме, это интересные идеи, игра со светом, профессиональная постановка, в общем, все в его фотографиях понравилось. После личного общения с Орестом последние сомнения развеялись. Так как у нас была очень маленькая свадьба только для самых близких, нам было важно, чтобы фотограф органично влился в нашу компанию. Так и произошло, было ощущение, что Орест больше друг, чем фотограф, он умел правильно объяснить что нужно делать, чтобы фото получились хорошие, при этом наши желания он ловил, кажется, на лету и вообще без слов. После съемки все сроки были сдержаны, все обещания выполнены, фотографии на высшем уровне, результатом мы больше чем довольны. Оресту огромное спасибо!

Євгенія і Назар

Випадково побачили пост у ВК про те, що фотограф шукає пару на безкоштовну фотосесію :) Я навіть не повірила відразу у таку вдачу. Коли написала Оресту і отримала відповідь, що пропозиція досі актуальна, то від радощів підлоги під ногами не відчувала. Фотосесія пройшла як на одному диханні - дуже легко і природньо. Орест справді чудовий професіонал, який вміє створити атмосферу, і зумів нас надихнути показувати ті почуття, які він своїм професійним поглядом бачив. Відчуття було, ніби ми просто герої цієї зимової казки, а Орест встигає зробити неймовірно красиві фото. Все було невимушено і легко. Величезне спасибі Оресту за такі чудові фото і таку прекрасну можливість.

Всім рекомендуємо!

Твій персональний фотограф у Львові ;)

Украинский портАл