МАРТА + ОЛЕГ

ЛЬВІВ. ЗАХАР БЕРКУТ. 2017

АНДРІЙ + ЯНА

ЛЬВІВ. 2017

КАТЕРИНА + ОЛЕКСАНДР

ХАЙЛЬБРОНН. 2017

ІРИНА + КОСТІН

ЛЬВІВ. 2017

ДМИТРО + УЛЯНА

ІТАЛІЯ. 2017

ВІКТОРІЯ + ТАРАС

ПРАГА. 2017

НАСТЯ + МАРЯН

ЛЬВІВ. 2016

ОСТАП + КАТЕРИНА

КАРПАТИ. 2015

ОЛЯ + ВОЛОДИМИР

СЛАВСЬКЕ. 2014

ЮРА + РОКСОЛАНА

ЛЬВІВ. ПІДГОРЕЦЬ. 2015

LIGHT

>   Фотозйомка до 21.00 

>   Консультація по організації зйомки

>   Відбір та обробка від 500+ фото

>   Фото на флешці/футлярі

STANDART

>   Фотозйомка до кінця весілля*

>   Консультація по організації зйомки

>   Відбір та обробка від 700+ фото

>   Фото на флешці/футлярі

>   Післявесільна зйомка

ELITE

>   Фотозйомка до кінця весілля*

>   Консультація по організації зйомки

>   Відбір та обробка від 700+ фото

>   Фото на флешці/футлярі

>   Післявесільна зйомка

>   PHOTO-BOOK Elite 30Х30-60ст. у деревяному футлірі

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ!

Ви працюєте лише у Львові?

 

Ні, я працюю в різних містах Західної України та Європи. Якщо вас цікавить зйомка за межами Львова, потрібно просто обговорити детальніше час зйомки та інші нюанси (оскільки іноді на дорогу потрібно день чи більше). Також, у такому разі додатково оплачуються транспортні витрати. 

Коли ми отримаємо готові фотографії? 

 

Термін роботи над фотографіями від 30 робочих днів, залежно від того, коли було ваше весілля та кількості замовлень перед вами (тобто терміни можуть зміститися). Також я надішлю вам близько 20-30 фото протягом 5 днів після весілля за вашим бажаннням. Робота над альбомом не входить у ці терміни.

Скільки оброблених фото ми отримаємо?

 

Серед усіх відзнятих 1500-4000 кадрів я спершу вибираю актуальні та різноманітні (відкидаючи невдалі, дублі тощо). Усі відібрані фото (кількістю не менше, ніж є в обраному вами пакеті) обробляються по кольору, світлу та кадруються. Ті фото, які увійдуть в альбом проходять детальний ретуш у фотошопі (ретуш шкіри обличчя, деталей тощо) та додаткову корекцію кольорів за потреби. Таким чином, усі фото, які ви отримаєте, насправді є обробленими.

Чи пропонуєте ви також і відеозйомку?

 

Особисто я лише фотографую, іноді сам, іноді в парі з асистентом. Але я завжди радий порадити вам відеографів, з якими найчастіше співпрацюю, з якими нам комфортно працювати командою та чию роботу я знаю як якісну й відповідальну.  Часом, при замовленні фото та відео разом ви можете отримати знижку як бонус.

Де ви порадите провести фотосесію? 

 

Я рекомендую перевірені локації для зйомки під час зустрічі з клієнтом, оскільки це залежить від багатьох нюансів організації кожного весілля. Ми разом складаємо маршрут, який сподобається вам та дозволить зробити максимально багато красивих фотографій за виділений час.

Як нам забронювати дату весілля? 

 

Я завжди хочу зробити свою роботу максимально добре для наречених, тому наполягаю на зустрічі, яка допоможе  нам познайомитись та обговорити деталі зйомки та організації. Така зустріч не зобов'язує одразу замовити мої послуги, але якщо вас усе влаштовує,  ми підписуємо договір. Також клієнт залишає завдаток. Якщо ви з іншого міста чи країни і не маєте можливості зустрітися, ми можемо поспілкуватися онлайн.