FAQ

У якому стилі ви фотографуєте?

Я вважаю поєднання репортажної та художньої фотографії оптимальним для весільної зйомки.  Найчастіше я фотографую репортаж в день весілля, а для художньої зйомки виділяю окремо після весільну фотосесію. Те, якими вийдуть репортажні фото – це повне відображення Вашого свята, тож постарайтесь наповнити його радісним настроєм, щирими емоціями та заздалегідь подбати про всі деталі. Від себе пораджу розказати фотографу про свої побажання (або навпаки, чого ви не хотіли б бачити) щодо фото до дрібниць, розказати, що вам подобається… 

Якою технікою ви користуєтесь?

Я працюю з професійною камерою Nikon D810 та набором об’єктивів різних марок. Також маю запасну техніку на всякий випадок. Але техніка фотографа – це не лише камера та об’єктиви, а ще й все інше, починаючи від карточок та батарейок і закінчуючи комп’ютером для роботи над фотографіями. І так, цей момент впливає на ціну послуг фотографа, бо якісна професійна техніка та підтримання її в належному стані є обов’язковим.

Ви працюєте лише у Львові?

Ні, я працюю в різних містах України та Європи. Якщо вас цікавить зйомка за межами Львова, потрібно просто обговорити детальніше час зйомки та інші нюанси (оскільки іноді на дорогу потрібно день чи більше). Також, у такому разі додатково оплачуються транспортні витрати (обговорюємо все індивідуально). Щодо зйомки закордоном, то завжди є цікаві акції та гарні пропозиції, щоб провести фотосесію за максимально доступною ціною. Перевірте розділ Акції.

Скільки оброблених

фото ми отримаємо?

Тут потрібно трошки пояснити роботу над фотографіями. Серед усіх відзнятих кадрів я спершу вибираю актуальні та різноманітні (відкидаючи невдалі, дублі тощо). УСІ відібрані фото корегуються по кольору та світлу. Ті фото, які увійдуть в альбом додатково ретушуються у фото шопі. Таким чином, усі фото, які ви отримаєте, насправді є обробленими. Якщо ви маєте конкретні запитання щодо обробки, обов’язково запитуйте.

Коли ми отримаємо готові фотографії?

Термін роботи над фотографіями завжди зазначений у межах пакету, який ви замовляєте. Зазвичай це 2-6 місяців, залежно від того, коли було ваше весілля. Я стараюся завжди вписатися в ці терміни, але процес може затягнутися, якщо, наприклад, пара довго відкладає після весільну фотосесію чи за якихось інших непередбачуваних обставин (тоді я, звичайно, попереджаю пару). Наразі я працюю самостійно над усіма етапами роботи з фотографіями, від безпосередньо зйомки, до вибору, обробки та запису. І на це потрібен час, особливо, під час весільного сезону. 

Чи ви пропонуєте також і відеозйомку?

Особисто я лише фотографую, іноді сам, іноді в парі з асистентом чи іншим фотографом, залежно від замовлення. Але я завжди радий порадити вам відео графів, з якими найчастіше співпрацюю, з якими нам комфортно працювати командою та чию роботу я знаю, як якісну й відповідальну.  Це важливий момент, оскільки іноді фотографу та оператору складно працювати разом через різний підхід до зйомки, що не дає кожному виконати свою роботу на 100%.

Як щодо харчування

чи витрат на дорогу?

Якщо фотограф (та й зрештою, будь-хто інший, чиї послуги ви замовляєте) працює на вашому святі 8-10 чи більше годин поспіль, потрібно забезпечити можливість перекусити і кілька хвилин відпочити (окремий стіл для команди, як це зараз прийнято). Це важливо, щоб ми могли працювати якнайкраще! Звичайно, ніхто не каже про меню, як для весільних гостей, простого обіду буде цілком достатньо Також, якщо до місця проведення весілля потрібно добиратися далі, ніж 50 км, ви забезпечуєте витрати на пальне. 

Як можна забронювати дату?

Ви можете зв’язатися зі мною будь-яким зручним способом (по телефону, імейлу чи у соцмережах),щоб уточнити чи вільна ваша дата. Я завжди рекомендую попередню зустріч для знайомства, але завдаток можна здійснити і на карту. Дата бронюється за вами лише після внесення завдатку. Завдаток не повертається, якщо ви відмовляєтесь від броні менш, ніж за три місяці до дати весілля (буде повернений, якщо знайдеться пара на заміну вашій, оскільки бронюючи для вас дату, фотограф відмовляє іншим клієнтам)