5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ВЕСІЛЬНОГО ОРГАНІЗАТОРА

2018 ще не закінчився, але ми вже готуємося до весільного сезону 2019! Наречені, які вже визначились з датою, бронюють завчасно основні послуги - ресторан, фотографа чи оператора, музикантів... Однак, організація весілля (весільний організатор, координатор на весілля, весільна агенція) - та послуга, яку замовляють далеко не всі пари.


Ось декілька причин, чому так відбувається:

- Пара хвилюється, що послуги весільного агенства чи організатора надто дорогі;

- Наречені хочуть самостійно обрати усіх весільних підрядників, не обмежуючись списком тих, з ким співпрацює організатор;

- Пара хоче порівняти самостійно порівняти пропозиції підрядників та знайти найкращу для себе;

- Наречені вважають, що самостійна організація та замовлення послуг - це не лише не складно, а й вигідніше;
- Деякі пари бояться упустити якийсь з моментів підготовки і не можуть довірити цей процес іншій людині;

Photo: India Earl Photography, Julia Wade Photography, Elena Engels Fotografie

Чи виникали у вас схожі думки? Якщо так, можу впевнено сказати, що багато з цих хвилювань є безпідставними! А тому наведу 5 ВАГОМИХ ПРИЧИН замовити послуги з організаціїї весілля:

1. Організатор допоможе вкластися в запланований бюджет!
Ви не будете хвилюватися про вартість послуг на кожному кроці!

Так, його послуги не безкоштовні і саме ви вирішуєте, яким буде весільний бюджет. Але досвідчений організатор знає вартість різних весільних послуг, підкаже, де можна щось змінити, а також, можливо, бонусом матиме знижки від весільних підрядників. На весільному ринку є безліч опцій для вибору, тож потрібно точно знати, що і за якою ціною шукати. Саме професійний організатор допоможе розібратися з усіма питаннями, щоб замовити послуги за критерієм ціна-якість і вписатися у бюджет.

 

Photo: Mademoiselle Fiona, Eden Strader Photography

2. Організатор подбає про домовленості та практичну підготовку!
Ви збережете свій час!

З кожним підрядником на весілля потрібно узгодити деталі, ціну, об’єм роботи. Це дійсно дуже багато часу! Вже не кажучи про необхідну практичну підготовку, починаючи з декору і закінчуючи розсадкою гостей за столами… Якщо ви зайнята людина зі складним робочим графіком та не маєте можливості виділити досить часу на організацію, але при цьому таки хочете стильне, добре сплановане весілля, вам точно потрібно замовити послуги агенції чи організатора!

 

Photo: Bird on the Wall Photography,  @atodoconfetti (Instagram), Photography by Tara Peach

3. Організатор розкриє секрети вибору весільних послуг!
Ви будете впевнені у якості послуг, які замовляєте!

Справа не лише в тому, що організатор співпрацює з певними підрядниками і може запропонувати вам перевірених. Ви можете обрати весільні послуги самостійно, озвучити свій вибір і організатор узгодить для вас всі деталі. Важливий нюанс полягає в тому, що будь-який підрядник надає конкретній парі весільні послуги лише раз, тоді як з агенцією чи організатором доведеться ще не раз співпрацювати. І фотограф (чи будь-хто інший) докладатиме максимум зусиль в роботі, щоб зберігати гарну репутацію і мати добрі рекомендації, в тому числі і серед колег, а не лише клієнтів.

Photo: Pinterest (Floral: MAE FLOWERS), Lindy Yewen Photography, Celeste Noche

4. Організатор візьме на себе рутинне планування!

Ви зможете зосередитися на найцікавішому та уникнете стресу!

Організація всіх деталей для весілля - це не так романтично та цікаво, як здається. Навпаки, може бути дуже виснажливо. З професіоналом поруч ви не будете розриватися між пошуком автобусів для гостей, вибором флористики, створенням власного образу та безліччю іншого. Зосередитеся на тому, що головне чи найцікавіше для вас! Для мене як фотографа це означає, що в день святкування наречені будуть спокійні та впевнені, не переживатимуть за найменшу дрібницю, час точно буде сплановано якнайкраще, а отже і фотографії вийдуть вдалими!

Photo: The Poffs (the-poffs.com), The Nichols (www.nicholsphotographers.com)

5. Організатор стане вашим помічником на весіллі!

Ви зможете по-справжньому отримувати задоволення від цього дня!
В день весілля нареченому, батькам, дружкам та рідним також потрібно підготуватися та бути присутніми поруч з вами. Хотілося б частіше мати мати можливість зробити зворушливі фото нареченої з батьком, наприклад.  Але комусь потрібно забрати букет, відвезти торт, перевірити, чи добре зробили арку для церемонії, чи приїхали музиканти...  Щоб цей день не пертворився для усіх вас на квест, потрібна людина, яка подбає про все це!  

Photo: Kelly Williams Photography, Pinterest, Koman Photography

Це ті плюси співпраці з весільними організаторами (агенціями, координаторами), які бачу я, фотографуючи різні весілля та маючи змогу порівняти.
Нарешті, якщо ви все ще сумніваєтесь, чи потрібен вам весільний організатор, подумайте про замовлення такої послуги хоча б для весільного дня (чи окремої його частини), а не усього процесу підготовки. Усі пари різні і декому не потрібна допомога в організації весілля від А до Я. Ви можете скористатися послугами координатора, який прослідкує за тим, щоб все йшло за планом в день весілля чи, наприклад, замовити окремо організацію церемонії... Пам'ятайте, що гарне весілля - це робота гарної команди! Бажаю вам приємної та легкої підготовки!

 

Усі фото взяті з Pinterest (авторство вказано під фото), виключно для натхнення та ілюстрації, не з комерційною метою!