Залишіть Ваш відгук

Ігор та Іра

⭐⭐⭐⭐⭐

Хочемо щиро подякувати Оресту за зйомку нашого весілля. Нам дуже сподобався професійний підхід Ореста до фотозйомки. Він вміє побачити і зловити момент гарного ракурсу. Нам дуже сподобались фотографії, які він нам швидко передав. Орест вміє професійно підказати як поводитись в кадрі, як правильно встати, повернутись, дивитись... Сподобалось також його веселий настрій та гумор під час зйомок, який змушував нас постійно посміхатись. Майбутнім парам рекомендуємо фотографа Ореста - професіонала своєї улюбленої справи!

Назарій та Юлія

⭐⭐⭐⭐⭐

Перед тим, як обрати весільного фотографа на власне весілля, ми передивились багато портфоліо різних фотографів, перечитали численні коментарі і врешті решт вибрали Ореста Паламара. Хочемо Вам сказати, усе, що пишуть про Ореста цілковита правда!!! Надзвичайно хороша людина, справжній професіонал своєї справи. Коли день весілля проходить, дуже важливо, щоб фотограф зумів зловити саме ті моменти, які б змогли передати атмосферу одного з найголовніших днів Вашого життя, щоб переглядаючи весільний альбом через рік, два, десять Ви змогли відчути запах саме того дня, згадали настрій, який був саме в ту хвилину, саме у Вас. І Орест це вміє чудово!!! Велике ДЯКУЮ за відмінну роботу!!!! крім того, варто зазначити, що робота була зроблена не тільки якісно, але й вчасно, без усіляких там запізнень та відговорок. Усім, хто ще вагається - беріть Ореста і Ви точно не пожалієте!!!

Христина та Петро

⭐⭐⭐⭐⭐

Дуже подобаються всі фотографії,  ніби заново повернулись в цей важливий для нас день але тепер зі сторони. Дякуємо Вам за вашу роботу і за ці всі світлини, які повністю передали атмосферу нашого весілля. Ні на секунду не пожаліли, що обрали саме Вас) Окреме дякую за оперативність та красиве пакування

Андрій та Наталія

⭐⭐⭐⭐⭐

Думаємо, що для кожної молодої пари весілля - це особливий день, саме тому нам хотілось, щоб він залишив чудові спогади не лише у пам'яті, але і на фотографіях. Ми неймовірно щасливі, що саме Орест Паламар став тією людиною, яка втілила всі наші задуми та мрії про весільну фотосесію у реальність. Це справді майстер своєї справи, а також приємна, весела і надзвичайно талановита особистість. Фотограф організовує усе дуже професійно і коли потрібно - вміло керує процесом. Під час фотографування видно, що Орест віддається роботі на всі сто відсотків, з ним легко і приємно спілкуватись і це головне! Наші фото яскраві і напрочуд природні, немов ,,живі,,. Хочеться Оресту щиро подякувати за його працю, а вам, майбутні молодята, не вагатись і обирати цю людину для створення казкових світлин у ваш особливий день...

Женя та Ліля

⭐⭐⭐⭐⭐

Велика подяка Orest Palamar на весільну фотосесію, за його настрій, який передавався гостям, за його витривалість під час морозу на післязйомці, за чуттєві фотографії. На весіллі Орест піднімав настрій всім, кого він фотографував, настільки чуттєвий та знає як знайти підхід до кожного окремо) Найяскравішим днем був день фотосесії в Карпатах, в мороз, коли була заметіль. Орест приїхав, знімав в мороз, підбадьорював нас, хоч сам замерз сильно. Він просто фотограф від Бога! Рекомендуємо його всім-всім, хто хоче мати не просто неймовірні фото, але й враження від фотосесії !!!!

Марта та Тарас

⭐⭐⭐⭐⭐

Дуже крутий фотограф, в день весілля був мені наче батько! Вміє у хвилюючу мить зловити правильний момент і справжній професіонал своєї справи!

Микола та Ірина

⭐⭐⭐⭐⭐

Фотографа на весілля ми обирали дуже довго, було переглянуто сотні фоторобіт, та коли зайшли на профіль Ореста то влюбились в прекрасні, надзвичайні, чудові фото які він створює. В день весілля все було чудово, Орест підказував все що і як потрібно зробити. Склалося таке враження, що ми давні знайомі. Весільна дозйомка це взагалі щось хотілось фотографуватися ще, ще і ще. Коли ми отримали фото і потрібно було обрати обмежену кількість для альбому, то це було дужееее важко, адже всі вони просто ВАУ :) Величезне ДЯКУЮ тобі Орест за нереально красиві фото. До скорої зустрічі:)

Вікторія та Олександр

⭐⭐⭐⭐⭐

Неймовірно вдячні Orest Palamar за те, що зробив "наш особливий день" незабутнім! Процес зйомки був легким та невимушеним, а світлини вийшли дуже атмосферними та емоційними.

Назар та Тетяна

⭐⭐⭐⭐⭐

Ми ретельно обирали фотографа нашої весільної зйомки. Вибрали Ореста і не помилилися. Він професіонал в цій сфері, з таким фотографом легко працювати та знайти спільну мову. Дуже позитивна і приємна людина. Фотографії вдалися неймовірно гарними, дуже щирими та романтичними. Дякуємо тобі за прекрасні фото, чудові емоції та хороший настрій. Ми надзвичайно задоволені. Бажаємо натхнення та нових професійних звершень

Костін та Ірина

⭐⭐⭐⭐⭐

Працювати з Орестом - одне задоволення. З першої зустрічі з ним відчувалась його професійність, а також те, що він просто закоханий у свою роботу. Він вміє створити чудову невимушену атмосферу на період фотосесії, а також зловити прекрасні випадкові кадри. Отримані фото з нашого весілля просто вражають не тільки кількістю, але і якістю. Дуже дякуємо Оресту за такі чудові фото та бажаємо йому нескінченний потік клієнтів!

Hannes & Andriana

⭐⭐⭐⭐⭐

Вже давно я захоплююсь Орестовими фото і  коли показала його сайт моєму нареченому, ми відразу вирішили, що саме Орест буде фіксувати особливі моменти нашого весілля. Оскільки у нас було два святкування, одне в Каринтіі на півдні Австрії та інше у Львові, ми вдячні Орестові за те, що погодився подорожувати. Його професійність - поєднана з талантом та креативністю. Найважливішим є те, що у свою роботу Орест вкладає частинку свого серця і це побачили не тільки ми, але і наші інтернаціональні гості, які з великою радістю переглядають наші весільні фото. Дуже дякуємо за неймовірні кадри! 

Es war mir bzw. uns wichtig beide Feierlichkeiten sowohl in meiner Heimat(Kärnten) als auch in der meiner Frau (Lviv) von einem professionellen und leidenschaftlichen Fotografen festzuhalten. Orest versteht es Menschen in wichtigen emotionalen Momenten so festzuhalten dass man sich beim betrachten der Fotos wieder vollständig in den erlebten Augenblick zurückversetzt fühlt! Er fängt den Moment künstlerisch ein und erhält ihn somit für die Ewigkeit!

Анастасия та Josh

⭐⭐⭐⭐⭐

Наша съемка прошла просто замечательно. Нашли мы Ореста случайно в интернете и сразу влюбились в его фотографии. Это не просто заезженные фото, которые можно найти в любом свадебном альбоме, это интересные идеи, игра со светом, профессиональная постановка, в общем, все в его фотографиях понравилось. После личного общения с Орестом последние сомнения развеялись. Так как у нас была очень маленькая свадьба только для самых близких, нам было важно, чтобы фотограф органично влился в нашу компанию. Так и произошло, было ощущение, что Орест больше друг, чем фотограф, он умел правильно объяснить что нужно делать, чтобы фото получились хорошие, при этом наши желания он ловил, кажется, на лету и вообще без слов. После съемки все сроки были сдержаны, все обещания выполнены, фотографии на высшем уровне, результатом мы больше чем довольны. Оресту огромное спасибо!

Андрій та Іванна

⭐⭐⭐⭐⭐

До Ореста ми звертаємося не вперше. Він, можна так сказати, став нашим сімейним фотографом) Фотосесія, яку робить Орест, - це суцільне задоволення: фотограф який не втомлює своїх «моделей», а навпаки надихає їх, допомагає зловити момент і завжди враховує побажання клієнта. Фото надзвичайно яскраві і живі. Із впевненістю можемо сказати, що Орест Паламар справжній майстер своєї справи і хороша людина з якою завжди приємно спілкуватися. Усім рекомендуємо і збираємось на чергову фотосесію)

Євгенія та Назар

⭐⭐⭐⭐⭐

Випадково побачили пост у ВК про те, що фотограф шукає пару на безкоштовну фотосесію :) Я навіть не повірила відразу у таку вдачу. Коли написала Оресту і отримала відповідь, що пропозиція досі актуальна, то від радощів підлоги під ногами не відчувала. Фотосесія пройшла як на одному диханні - дуже легко і природньо. Орест справді чудовий професіонал, який вміє створити атмосферу, і зумів нас надихнути показувати ті почуття, які він своїм професійним поглядом бачив. Відчуття було, ніби ми просто герої цієї зимової казки, а Орест встигає зробити неймовірно красиві фото. Все було невимушено і легко. Величезне спасибі Оресту за такі чудові фото і таку прекрасну можливість. Всім рекомендуємо!