Перша сімейна

ФОТОКНИГА

Весільна фотокнига PREMIUM класу для найцініших моментів. Найкращий час замовити фотокнигу - одразу після весілля чи разом з весільною фотозйомкою! З власного досвіду знаю, що потім це можна відкладати дуже довго. Фотокнига прикрасить теплими спогадами багато сімейних вечорів!

ДІЗНАТИСЯ ЦІНУ  →

Прості кроки
для замовлення:

1

 

ОБРАТИ ВИГЛЯД

Підберіть вигляд майбутньої фотокниги. Оберіть розмір та кількість сторінок, який буде матеріал та вигляд обкладинки. Оригінальна обкладинка підкреслить стиль вашого весілля. Тут є з чого вибрати від велюру до натурального дерева у фотокнигах преміям класу.

2

 

ВІДПРАВИТИ ФОТО

Відберіть 50-80 фото, які хочете бачити в фотокнизі. Завантажте фото на файлобмінник та надішліть нам посилання або прикріпіть архів з вашими фото при заповнені форми. Якщо у Вас є побажання щодо дизайну фотокниги, Ви можете вказати це в заявці.

3

 

РОЗРОБКА МАКЕТУ

Дизайнер розробляє для Вас макет фотокниги. Протягом 3-х робочих дні, буде відправлено Вам файл, в якому буде видно усі розвороти книги. Уважно перегляньте макет фотокниги і, якщо необхідно внести зміни, напишіть дизайнеру на якій сторінці і які виправлення необхідно внести, або які розвороти поміняти місцями.

4

 

ОПЛАТА ТА ДРУК КНИГИ

Ви оплачуєте замовлення тільки після затвердження макету. Фотокнига буде виготовлена протягом 7 робочих дні після оплати замовлення. Доставка відбувається новою поштою або іншим перевізником на ваш вибір.

КОЛЕКЦІЯ ОБКЛАДИНОК

ВИДИ ФОТОПАПЕРУ

МАТОВИЙ

Фотопапір, з матовою шорсткістю, але досить гладкий на дотик. На фотопапері відсутній відблиск.

ШОВК

Професійний фотопапір високої якості. Має помітну текстуру, завдяки якій на папері не видно відбитків пальців чи мілких подряпин.

ГЛЯНЦЕВИЙ

Фотопапір з гладкою поверхнею. Передає насичені та яскраві кольори, має легкий відблиск. На ньму можуть бути помітні відбитки пальців.

Розрахувати

вартість

 

ТЕРМІНИ

ВИГОТОВЛЕННЯ МАКЕТУ:

1-3 роб. дні з моменту отримання фотографій

 

ВИРОБНИЦТВО ФОТОКНИГИ:

7 роб. днів після дати оплати

 

ПРИСКОРЕНИЙ ТАРИФ:

виробництво 3 роб. дні з дати оплати

*при цьому вартість збільшується на 50%

ОПЛАТА

ПРОЦЕС  ОПЛАТИ:

після погодження макету з дизайнером

зробіть оплату фотокниги зручним способом

 

 VISA / MasterCard (LiqPay) 

 

 Приват24

ДОСТАВКА

НОВА ПОШТА, УКРПОШТА:

По Львову - кур'єрською службою до 2 роб. днів з дати виготовлення 

 

По Україні - кур'єрською службою Нова Пошта 2-3 дні з дати виготовлення 

 

Безкоштовна доставка при замовленні від 100$ на відділення кур'єрської служби

Чи доводилося вам коли-небудь дивитися на старі весільні фотографії ваших батьків, бабусь та дідусів? Пригадуєте, як цікаво було дізнатися, якими вони були у день свого весілля, як виглядали? Хотілося побачити ближче кожну найменшу деталь, а двох-трьох збережених і роздрукованих світлин здавалося було так мало, щоб побачити всю історію…Такі сімейні спогади є справді безцінними!

  З тих часів фотографія, у тому числі і весільна, сильно змінилася. І якщо наші бабусі мають лише кілька десятків фотографій основних моментів життя (які завжди переглядаються з таким теплом і радістю!), то ми зберігаємо гігабайти картинок на комп’ютерах та цифрових носіях. Скільки разів ми казали собі, що варто було б нарешті роздрукувати деякі з них, купити альбом чи навіть просто навести лад у численних папках? Сьогодні ми не уявляємо великого святкування без фотоапарата, але так мало кадрів із сотень збережених є по-справжньому цінними – такими, які захочеться переглядати знову і знову.

 Ваша весільна фотокнига буде цілком ексклюзивною, її не купиш у будь-якій крамниці. Сучасні друкарні пропонують широкий вибір обкладинок та форматів, тож ви зможете обрати книгу на свій смак та гаманець. І звичайно, внутрішній дизайн сторінок є індивідуальним.

Замовити весільну фотокнигу варто ще й тому, що не завжди сучасні цифрові носії є надійними. Іноді розлитої чашки кави чи іншої неприємної випадковості може бути достатньо, щоб втратити цінні вам фото.
Завжди приємніше показати гостям стильну весільну фотокнигу, аніж банально переглянути фото на комп’ютері. Це чудовий спосіб розділити спогади про ваше свято з рідними та друзями. А за бажанням можна замовити окремі мінібуки для батьків!

 Ще кілька слів про вартість та вигляд весільної фотокниги. Звісно, ціна її вища, аніж ціна класичного весільного альбому з вклеєними фото (хоча це не так вже й багато у порівнянні з іншими витратами весільного дня). Вартість книги  вираховується, беручи до уваги якість обраного паперу, формат та кількість сторінок, матеріал обкладинки. Сучасні друкарні забезпечують високу якість друку фотокниг і широкі можливості для вибору дизайну, а вибір формату та кількості сторінок допоможе підібрати все під оптимальну для вас ціну. Оригінальна обкладинка підкреслить стиль вашого весілля. Тут є з чого вибрати - від м’якої журнальної фотообкладинки до натуральної шкіри, замінника чи стильної тканини у фотокнигах преміям класу. Обкладинка може бути декорована фотографією або шильдом – металевою вставкою з написом, різноманітним тисненням тощо.  І це ще не все J Для фотокниги можна замовити спеціальний футляр в тому ж стилі. Фотокниги друкують в типографії на спеціальному папері, на якому, на відміну від класичних альбомів, не залишиться плям та слідів після кількох переглядів. Працюючи над вашою фотокнигою, я створюю макет, орієнтуючись на обрані вами фото та побажання щодо кольорової гами та декору сторінок. Усе це допоможе вам створити свою ідеальну весільну книгу.