ФОТОЗЙОМКА

ВЕСІЛЛЯ

CLASSIС

 

- до 5 год. зйомки

- від 350+ оброблених фото

- хмарне зберігання файлів

- готовність до 3 міс.

 

STANDARD

 

- до 10 год. зйомки

- від 500+ оброблених фото

- фотосесія love-story

- термін виконання до 2 міс.

 

- STANDARD -

PREMIUM

 

- до 16 год. зйомки

- від 700+ оброблених фото

- фото-книга premium

- фотосесія love-story

 

ФОТОСЕСІЯ

LOVE STORY

50$

CLASSIС

- до 2 год. зйомки

- від 100+ оброблених фото

- готовінсть до 1 міс.

*в межах міста

100$

STANDARD

- до 4 год. зйомки

- від 100+ оброблених фото

- готовінсть до 1 міс.

*без обмежень

- STANDARD -

ФОТОСЕСІЯ

ІНДИВІДУАЛЬНА

СІМЕЙНА, ПОРТРЕТ, 9 МІСЦЯВ

800 Грн.

CLASSIС

- до 1 год. зйомки

- 50+ оброблених фото

- готовінсть до 1 міс.

*оренда студії додатково.

1800 Грн.

STANDARD

- до 2 год. зйомки

- 100 + оброблених фото

- готовінсть до 1 міс.

- включає оренду студії 

- STANDARD -

ДОДАТКОВО

ФОТОКНИГА

Відчуття, коли ви перегортаєте сторінки книги, не порівняти з простим переглядом фото на компютері. Це цілісна історія свята у красивому оформленні та зручному форматі, щоб поділитись теплими спогадами з друзями та рідними. Ціна залежить від розміру, кількості сторінок та обраних матеріалів.  Оберіть свою ідеальну книгу!

ЦІНИ НА ФОТОКНИГУ

ФОТОБОКС

Видрукувані фото - це класика!  Коже з нас має вдома такий альбом, який щоразу  перелядається з ніжністю та теплом всіма рідними... Фотобокс - це ще один чудовий варіант, щоб зберегти ваші фото. Стильний, сучасний, з красивим дизайном. Він вміщає близько 50 видрукуваних фото і чудово підходить для будь-якої фотосесії: весільної, love story, сімейної. 

ЦІНИ НА ФОТОБОКС 

МИТТЕВІ ФОТО

Хочете порадувати гостей, не чекаючи, поки фотограф віддасть вам фото з ними? Тоді вам точно варто замовити послугу "Миттєві фото"! Гості отримають фото з нареченими уже на весіллі. Це може бути просте фото, листівка чи магнітик.

ЦІНИ НА МИТТЄВІ ФОТО  

ДЛЯ ВАС

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Яка обробка фотографій входить в пакет?

У кожному пакеті вказана гарантована кількість фотографій, які ви отримаєте. Ці фото я обираю з усіх відзнятих кадрів (тобто з 2000 - 3000 приблизно) і обробляю програмою Lightroom, в основному по світлу, кольору. Моя основна ціль - щоб фото виглядали максимально природно. Додаткову ретуш у фотошопі роблю для портретів  (наприклад, ранку нареченої, прогулянки. післявесільної фотосесії), це близько 100 фотографій. 

Скільки часу потрібно на фотосесію в день весілля?

Ідеально було б виділити на фотосесію до двох годин, саме на процес зйомки. Тому обов'язково врахуйте час на дорогу окремо. На зустрічі з наречними  я детально обговорюю маршрут зйомки, допомагаю порадми з плануванням таймінгу. 

Де ви порадите провести дозйомку? 

Бачили колись шикарні весільні фото з морського узбережжя, чи десь на вершині гори, а може поруч з озером на заході сонця? Можливо, десь в центрі Парижа чи в замку, як з історичних романів? Коли дивишся і думаєш "Вау, як класно! Я теж так хочу!" Дозйомка планується саме для цього! Це ваша можливість зробити омріяні весільні фото, тому вибір локації ну мааайже необмежений :) Від себе підкажу на зустрічі і те, що близько, і те, що далеко, але дуже хотілося б там познімати (тому я відкритий до пропозицій та ідей).

Коли ми оплачуємо фотозйомку?

Для бронювання дати потрібно залишити завдаток - 100 $. При зустрічі ми заповнюємо бланк, де вказана сума завдатку та обраний пакет з переліком послуг (наречені отримують свою копію). Решта суми оплачується в день весілля. Фотокнига оплачується безпосередньо перед друком.