ЯКІ Є ВАРІАНТИ ЦІНИ НА ФОТОЗЙОМКУ?

         

ВЕСІЛЛЯ

 

CLASSIС

 

 

- фотозйомка від ранку до 21:00.

- 400-600 готових фото

- ретуш 50 фото

- індив. консультація

- усі фото на брендовій флешці.

 

 

 

 

від $500

 

 

STANDART

 

 

- фотозйомка до кінця весілля

- 600-800 готових фото

- ретуш 100 фото

- індив. консультація

- усі фото на брендовій флешці.

 

 

 

 

від $600

 

 

PREMIUM

 

 

- фотозйомка до кінця весілля

- 800-1000 готових фото

- ретуш 100 фото

- індив. консультація

- усі фото на брендовій флешці.

- післявесільна фотосесія

 

 

 

 

від $600

 

Хочете обговорити фотосесію або задати питання? Пишіть мені прямо заразу в Viber або Messenger

ДОДАТКОВО

ФОТОКНИГА

від $70

Відчуття, коли ви перегортаєте сторінки книги, не порівняти з переглядом фото на ноуті. Це цілісна історія свята у красивому оформленні та зручному форматі. Оберіть свою ідеальну книгу!

детальніше

ФОТОБОКС

від $40

Фотобокс - це ще один чудовий варіант, щоб зберегти ваші фото. Стильний, сучасний, з красивим дизайном. Чудово підходить для будь-якої фотосесії: весільної, love story, сімейної. 

детальніше

МИТТЕВІ ФОТО

від $90

Хочете порадувати гостей, не чекаючи, поки фотограф віддасть вам фото з ними? Тоді вам точно варто замовити послугу "Миттєві фото"!  Професійні фото з нареченими уже на вашому весіллі.

детальніше

ЧАСТІ

ЗАПИТАННЯ

Яка обробка фотографій входить в пакет?

У кожному пакеті вказана гарантована кількість фотографій, які ви отримаєте. Ці фото я обираю з усіх відзнятих кадрів (тобто з 2000 - 3000 приблизно) і обробляю програмою Lightroom, в основному по світлу, кольору. Моя основна ціль - щоб фото виглядали максимально природно. Додаткову ретуш у фотошопі роблю для портретів  (наприклад, ранку нареченої, прогулянки. післявесільної фотосесії), це близько 100 фотографій. 

Скільки часу потрібно на фотосесію в день весілля?

Ідеально було б виділити на фотосесію до двох годин, саме на процес зйомки. Тому обов'язково врахуйте час на дорогу окремо. На зустрічі з наречними  я детально обговорюю маршрут зйомки, допомагаю порадми з плануванням таймінгу. 

Де ви порадите провести дозйомку? 

Бачили колись шикарні весільні фото з морського узбережжя, чи десь на вершині гори, а може поруч з озером на заході сонця? Можливо, десь в центрі Парижа чи в замку, як з історичних романів? Коли дивишся і думаєш "Вау, як класно! Я теж так хочу!" Дозйомка планується саме для цього! Це ваша можливість зробити омріяні весільні фото, тому вибір локації ну мааайже необмежений :) Від себе підкажу на зустрічі і те, що близько, і те, що далеко, але дуже хотілося б там познімати (тому я відкритий до пропозицій та ідей).

Коли ми оплачуємо фотозйомку?

Для бронювання дати потрібно залишити завдаток - 100 $. При зустрічі ми заповнюємо бланк, де вказана сума завдатку та обраний пакет з переліком послуг (наречені отримують свою копію). Решта суми оплачується в день весілля. Фотокнига оплачується безпосередньо перед друком.